PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32359}

Czerwony smok

Red Dragon
7,6 254 796
ocen
7,6 10 1 254796
7,0 23
oceny krytyków
Czerwony smok
powrót do forum filmu Czerwony smok

6/10

ocenił(a) film na 6

dobry film ale czegoś mi w nim zabraklo.

ocenił(a) film na 9
knop

Jak ja uwielbiam takie posty :) Skoro czegoś zabrakło to może chociaż w kilku słowach napiszesz CZEGO?

ocenił(a) film na 6
_Mary_Jane_

gdybym wiedział, to bym sprecyzował.
może za mało hopkinsa, a za dużo psychopaty ze smokiem na plecach.

użytkownik usunięty
_Mary_Jane_

Dla mnie to po prostu remake nic nie wnoszący do sagi. Łowca jest dobrą adaptacją książki, a Czerwony Smok niemal identyczny. Film zrobiony po prostu po to żeby jeszcze trochę zarobić na już sprawdzonym pomyśle.

Dlatego tylko 6 żetonów:
●●●●●●○○○○

ocenił(a) film na 9

Podbijam do ośmiu.

użytkownik usunięty
_Mary_Jane_

pasuję, tym razem ci się udało.

ocenił(a) film na 7
_Mary_Jane_

wlasnie też czułam jakiś niedosyt, może to przez fakt, że nie było silnej kobiety, która fascynowała Lectera? brakowało chyba jednak tego, choć bardzo ciekawa gra Fineasa, którego bardzo lubie. Norton, wg mnie, wypadł zwyczajnie, jak każdy tajny agent, który ma traume z przeszłości i jest jakimś tam geniuszem. za mało Hopkinsa, choć początek zmiażdżył w jego starym stylu.

ocenił(a) film na 6
knop

zgadzam sie. cala historia ciekawa itd, ale ja jednak ogladam filmy z hannibalem jako glowna postacia dla Antonego Hopkinsa. to jego chce ogladac, bo gra po prostu swietnie i jego postac jest bardzo ciekawa.a niestety byl on glowna postacia tylko w milczeniu owiec. w hannibalu i czerwonym smoku byl tylko tlem dlatego czuje ogromny niedosyt po tym filmie. zadna osoba nie przebije hopkinsa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones