PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99996}

Ostatnia taka niedziela

The Last Best Sunday
8,2 306
ocen
8,2 10 1 306
Ostatnia taka niedziela
powrót do forum filmu Ostatnia taka niedziela

Leciał na polsacie 6 czy 7 lat temu. Do tej pory pamiętam go bardzo dokładnie. Nigdy żaden film nie wywarł na mnie takiego wrażenia, nie poruszył tylu emocji i nie zapisał się tak mocno w mojej pamieci. Mogliby go puścić w tv raz na 2-3 lata, zamiast ciąglę tę samą szmirę. 10/10 to stanowczo za mało jak na ten film.

ocenił(a) film na 8
lotte_fw

Masz podobne uczucia co ja. Tyle że film na polscacie, bodajze w niedziele lub sobotę około 16 leciał ale około 10 lat temu. Wtedy Polsat puszczał kilka dobrych filmów 9 i weekendowe seriale). Szukam miedzy innymi z tego pasma filmu o chłopaku ktory jest nowy szkole i jest przesladowany. poznaje tam starszego chlopaka o ktorym padaja plotki że zabił swojego brata, Też podobny okres kiedy był puszczany co ostatnia taka niedziela.

lotte_fw

zgadzam się kompletnie film świetny, też niestety oglądałam go tylko raz ale za to płakałam jak bóbr

ocenił(a) film na 9
lotte_fw

Ja właśnie po dziesięciu latach znalazłem ten film! Pomieszało mi się trochę w pamięci więc długo szukałem ale w końcu przypomniałem sobie tą piękną historię dzięki ludziom z filmwebu.
Najlepszy film to taki, który wywołuje uczucia a nie chęć posiadania telewizora 3D.
Złość, radość, smutek. W tym filmie było wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones